Facebook Fan Page TR Dil En Dil
  •    
    Gamevadi - Silkroad,Metin2,Knight Private Server Vadisi - vBulletin
    HEMEN REKLAM VERMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇ
    HER TÜRLÜ PRİVATE SERVER REKLAMANIZI
    ÜCRETSİZ YAPABİLİRSİNİZ.

SilkroadTanıtım - SilkroadBul - SilkroadTescil - SilkroadVadisi - PrivateServerVadisi

azrailles33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   19.Şubat.2017
         Nereden:   Mersin
         Oyunum:   League Of Legends
         Takımım:   Beşiktaş
         Konular:   72
         V.Beğeni:   0

Önceki konunun devamıdır..

• Oyuna girmek istediğimde "See the logfile 'C:\MAYN Games\KaraHan\Launcher.exe.log' for details" diye bir hata alıyorum. Ne yapmalıyım ?

Cevap : Launcher.exe ve TwelveSky2.exe dosyaları bozuk durumdadır. Başka bir arkadaşınızdan çalışan Launcher.exe ve TwelveSky2.exe dosyalarını alıp yeniden deneyin. Büyük ihtimal sorununuz düzelecektir.NOT: Verilen linklerden Karahan online yönetimi sorumlu degildir.

•Oyuna girmek istediğimde "Can't find 'd3dx9_27.dll'. Please, re-install this application" diye bir hata alıyorum. Ne yapmalıyım ?

Cevap : Burayı Tıklayın (http://www.dll-files.com/pop.php?dll=d3dx9_27) indirdikten sonra , (C:\WINDOWS\system32) System32 ye kopyalayın.Sorununuz düzelecektir.

• Oyunu indirdim, fakat setubu çalıştırmak istediğimde aşağıdaki resimdeki gibi bir hata alıyorum. Ne yapmalıyım ?

Cevap : Bu hatanın sebebi oyunun eksik inmesidir. Bu sorunu çözmek için oyunu yeniden indirin ve eğer indirme yöneticisi kullandıysanız o programı değil de, başka bir indirme yöneticisi ile indirin. IDM tavsiyemdir.

• Oyuna girmek istediğimde Launcher kısmında Download Başarısız diye bir hata alıyorum. Ne yapmalıyım ?

Cevap : Bu sorun internet bağlantınız olmadığında karşınıza çıkar. İnternete bağlandığınızdan emin olduktan sonra yeniden deneyin. Sorununuz düzelecektir.
      Cevap 2: Oyun tarafından yapılan bir Sunucu Bakımı var ise bu hata alınabilir. 10 dakika ile 1 saat arası bir zaman bekledikten sonra yeniden deneyin. Sorununuz düzelecektir.
      Cevap 3: Dns ayarlarınızı kontrol edin.Dns ayarlarınızı otomatik olarak işaretleyin.

• Oyuna girmek istediğimde Xtrap hatası alıyorum. Ne yapmalıyım ?

Cevap : Bu sorun bilgisayarınızda olan "Web32.Alman.NAB" adlı virüsten dolayı kaynaklanan bir sorundur. Çözüm olarak NOD32 kurun, C:\ diskinizi sorunsuz bir taratın. "Web32.Alman.NAB" adlı virüsünü bulacaktır. Bu virüsü sorunsuz bir şekilde silebilirseniz bu XTrap hatasından kurtulacaksınız ve oyuna sorunsuz girebileceksiniz.

İyi Forumlar Dilerim..

MaxPowerfar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   29.Aralık.2018
         Nereden:   USA
         Oyunum:   Diğer
         Takımım:   Trabzonspor
         Konular:   0
         V.Beğeni:   0
      Download missing dll from http://founddll.com/msvbvm50-dll/ page. Fix your error now!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)