Facebook Fan Page TR Dil En Dil
  •    
    Gamevadi - Silkroad,Metin2,Knight Private Server Vadisi - vBulletin
    ++ Numego Sro Panel Auto Event-Çarkıfelek-Auto Rank Ödül-Auto Edit ve daha fazlası ++ YETKİLİ ALIMLARIMIZ AÇIKTIR. BAŞVURU YAP
    ÜCRETLİ REKLAM VERMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇ
    HER TÜRLÜ PRİVATE SERVER REKLAMANIZI
    ÜCRETSİZ YAPABİLİRSİNİZ.

SilkroadTanıtım - SilkroadBul - SilkroadTescil - SilkroadVadisi - PrivateServerVadisi

kalkan1715 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   28.Eylül.2017
         Oyunum:   Silkroad
         Takımım:   Galatasaray
         Konular:   0
         V.Beğeni:   0

Merhaba arkadaşlar geçen aylarda 2 arkadaşım ile ortak bir server açmak istedik google araştırması forum sitelerinin araştırmasını yaptık ve bu hgsunucuları bulduk gördük ki vsroforum diye bir yerde adamların konusu var baya kişi yorum atmış çok iyi çok süper kaliteli desteği iyi bizde bunlara kandık bu heriflere ulaştık

istediğimiz sw anlattık toplamda 800 tl anlaştık oyunu açtık server bug dolu NPC isimleri SINAN felan yazıyor kardeşim dedik senin adın aykut arkadaşının adı alper mi alp mi ne bu sinan kim ? DB Başkasının olduğu bariz belli yani netten indirilmiş db bize geçirdi eyvallah dedik sonra server check düşmeye başladı aradık ulaşana kadar canımız çıktı yok evlendim evlenicem çocuğum oldu olacak bilmem ne döndü dolaştı bu sefer senin guard düşük kalıyor 300 TL aylık ile hg sunucu guard 2e geçirelim seni dedi bizde o an verdiğimizde senin olsun yapacağın işte senin olsun dedik

kapattık oyunu sayfayı makinayada girmedik bir daha 10 15 günü boş geçsin istemiyoruz dedik. Böyle dolandırıcı heriflerin yaptığı adamlık mı bilmem ama kardeşim maxigame konu açıyorsun siliyorlar yorum yapmak istesen adamların konusu yok vsroforumda konu açsam admin siliyor bende bir tek adil forum olarak burayı bulabildim burada uyarı yapmak istiyorum. hgsunucular ile çalışmayın yanından dahi geçmeyin vsroforumun pof pofladığı bir diğer sunucu firmasıda monster bilişim onada başka bir arkadaşımız gitti güzel bi kazık yedi geldi oda bizim gibi pof poflu konulardan keklendi artık sütten ağzımız yandı bir daha hgsunucuymuş monster bilişim felan töbe.

AmonRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   23.Kasım.2015
         Oyunum:   Mobil Oyunlar
         Konular:   56
         V.Beğeni:   15
      Konunuza gerekli delilleri koyarmısınız.HGSUNUCULAR'da konuya cevap verebilir dilerse.
      Facebook Sayfamızı Beğenin www.facebook.com/PrivateServerVadisi

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.silkroadtanitim.com

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.silkroadbul.com

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.silkroadtescil.com

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.silkroadvadisi.com

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.privateservervadisi.com

kalkan1715 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   28.Eylül.2017
      Alıntı AmonRa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Konunuza gerekli delilleri koyarmısınız.HGSUNUCULAR'da konuya cevap verebilir dilerse.
      İlginiz için teşekkür ederim hocam şuan konuşmaları koysam bile hiç bir şeye yaramayacak çünkü engellendik konuşmalarda beyaz profil var yani eklesem bile adam çıkıp bu uydurma diyecektir o yüzden ben hg sunucuların buraya yazmasını bekliyorum gelsin kendini ifade etsin bunlar yalan desin bende ona 2 kelime söz edeyim ondan sonra o delil koysun biz Allaha havale ettik bunuda açıyorum ki insanlar neyin ne olduğunu bilsin.

AmonRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   23.Kasım.2015
         Oyunum:   Mobil Oyunlar
         Konular:   56
         V.Beğeni:   15
      Alıntı kalkan1715 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ä°lginiz için teşekkür ederim hocam şuan konuşmaları koysam bile hiç bir şeye yaramayacak çünkü engellendik konuşmalarda beyaz profil var yani eklesem bile adam çıkıp bu uydurma diyecektir o yüzden ben hg sunucuların buraya yazmasını bekliyorum gelsin kendini ifade etsin bunlar yalan desin bende ona 2 kelime söz edeyim ondan sonra o delil koysun biz Allaha havale ettik bunuda açıyorum ki insanlar neyin ne olduğunu bilsin.
      Siz delilleri koyarsanız daha iyi olur konusmalarınız zaten durumu özetleyecektir.
      Facebook Sayfamızı Beğenin www.facebook.com/PrivateServerVadisi

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.silkroadtanitim.com

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.silkroadbul.com

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.silkroadtescil.com

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.silkroadvadisi.com

Private Serverlarınızı Ücretsiz Tanıtın www.privateservervadisi.com

doguu4141 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   02.Ekim.2017
      Aynı Şey nerdeyse benimde başıma geldi HG sunucular ve Oyundan biri tarafından aynı şeyi gördüm edit listesi verdim herşey super geceye kadar teslim ederiz yarına kadar teslim ederiz dediler parayı yatırdım aradan 1 2 gun gecti sw hazır elime geldi girdim söyledigim özelliklerden sadece verdigim cap olayı tutuyordu diğer editler yapılmamıştı üstüne üstelik aradığımda ve mesaj attıgımda cevap vermiyolardı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   06.Temmuz.2017
         Takımım:   BursaSpor
         V.Beğeni:   1
      Geçmiş olsun kardeşim

ankahan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   28.Şubat.2017
         Takımım:   Türkiye
         V.Beğeni:   2
      Kime güvenecek bu millet herkes parayı alma peşinde....

gamermen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   14.Kasım.2017
      Merhaba arkadaşlar bu Ekim ayında hg sunucular dan server açma girişiminde bulundum ücreti herşey alana kadar ilgi süper harika max 10 gün içinde sw hazır bi şekilde teslim edicem dendi ama TAMAMEN YALAN server içi editler konusu herşeyi yaparım hallederim dendi ama verdiği sözleri tutamadı ve editlerin yarısını zorla yapabildi herhangi bi bilgisi yok tamamen amatör aldığım pakette server bagdat mapla birlikte 500-750 kişi kesinlikle destekler dendi 1 ay sonra bana telsim edildiğinde test etti ve server 50 kişi sonra kasıyo dedi güldüm editler fazla oldugundan lan yapıyo dedi bende siz en başta kesin bagdat mapla 500 kişi destekler dediğiniz dedim bana bende tahmin edemedim dedi aylık 700 TL lik bi paket önerdi verdiği hiçbir sözü tutmadı ve hala kazıklaya çalıştı oyun açıldı lag ve bug doluydu verdiğim 1300 TL ile enayi gibi ortada kaldım kimse oyuna girip oynamadı bu yüzden ve bende kapadım allaha havale ediyorum benim canım yandı sizin yanmasın beyler hg sunucular dan sakın alışveriş yapmayın

ahmetkk95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   27.Ocak.2017
         Oyunum:   Metin2
      bu konuyu görmeseydim burayla çalışmayı düşünüyordum ucuz yırttık

senua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
         Tarih:   09.Aralık.2017
         Takımım:   Türkiye
      Anamızı ağlatan hırsız bir firma kaçınılmalı.Allah kitap karıştırıp bizi soydu şerefsiz aykut hangişi denilen it
      Konu senua tarafından (14.Aralık.2017 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler