Knight Private Server Tanıtım Kuralları ve Konu Şartları

Tanıtım konusu içerisinde oyun detayları,facebook linki ve web site linki olmak zorundadır.
Tanıtım konusu içerisinde yakında vb gibi ifade kullanımı yasaktır.Açılış tarihi net olmalıdır.
Konu açılmadan önce lütfen aşağıdaki kodu web sitenize entegre ediniz aksi halde konunuz onaylanmıyacaktır.
Web siteniz yok ise yada henüz yayına almadıysanız konunuz onaylanmaz silinir.
Tanıtım konuları sadece 1 oyun içindir.Oyunda yapılan düzenlemeler konuda güncellenebilir ancak farklı bir oyun reklamı yapılamaz.
Konunuza iftira, hakaret, küfür, küçük düşürücü, rencide edici, karalayıcı, suçlayıcı, genel ahlak edep ve forum kurallarını ihlal niteliğinde yazılan mesajları bizimle iletişime geçerek sildirebilirsiniz.
Lütfen olumsuz yorum & eleştiri ve iftirayı birbirine karıştırıp bizden konu temizlemesi istemeyiniz.
Önemli: Konunuzu sürekli üstte kalsın diye gerek tek üyelikle gerekse farklı üyelikler açıp konuya sürekli anlamsız mesajlar yazılırsa konunuz geri dönüşü olmuyacak şekilde silinecektir.
HTML-Kodu:

[Kodeleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]
Siteme GameVadi Logosu Koymadan Nasıl Konu Açarım ?
Web siteniz'e gamevadi logosu koymadan konu açabilmek için "25 TL" konu açım ücreti ödemeniz gerekmektedir.
Aylık değil tek seferliktir.Oyununuz açık olduğu sürece yayında kalabilir.Eğer logo eklerseniz bu ücreti ödemeden ücretsiz konu açarsınız.

Knight Private Server Sahibi Rütbesi Nasıl Alınır ?
Bu rütbeyi alabilmek için "Sabit Konu" satın almanız gerekmektedir. "Sabit Konu" satın alan server sahiplerine otomatik olarak atanan rütbedir.

Sabit Konu Nasıl Yapılır ?
Sabit konu almak serverinizi ön plana çıkarır.Sabit konu ücreti "40 TL"'dir. 30 Günlük Süreli Reklamdır.

Global Konu Nasıl Yapılır ?
Global konu almak serverinizi tüm forumların en başında gösterir ve geri dönüşü en çok olan reklam tipidir.Global konu ücreti "100 TL"'dir. 30 Günlük Süreli Reklamdır.

Ücretli Reklam Vermek İçin Lütfen Bize Facebook Sayfamızdan Mesaj Atınız ! Tıklayınız.