Merhabalar,

GameVadi Ailesi olarak forumda yepyeni bir kampanya ile sizlerin karşınızdayız. Şimdi kampanyanın içeriklerinden söz edelim.

Bu Bölüme Nasıl Konu Açarım?

-GameVadi forum üyeliğiniz ile Private serverınızın web sitesine aşağıda verdiğimiz GameVadi Logo'sunu ekleyerek konunuzu ücretsiz bir şekilde Silkroad
bölümüne açarak tanıtabilirsiniz.

-Logomuzu sitesine ekleyen serverların konusu 1 ay global konu olacaktır.

- Server tanıtım sitelerimizde ve forum adresimizde reklamlarda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

www.privateservervadisi.com | www.silkroadtanitim.com | www.silkroadtescil.com | www.silkroadvadisi.com | www.silkroadbul.com

Logoyu Ekledikten Sonra Nerden İletişim Kurabilirim?

- Web sitenize GameVadi Logo'su ekledikten sonra facebook sayfamızdan iletişime geçerek, bölüme açtığınız konuyu onaylatabilirsiniz.

GameVadi Logo Kodu

- Private serverınıza ait web panel üzerinde aşağıdaki vermiş olduğumuz kodu panelinize eklerseniz sitenizde gözükecektir. Fakat görünebilir bir kısıma Logo eklemeyen Silkroad Private serverlarının konuları onaylanmayacaktır.
Kod:

[Kodeleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]
GameVadi Forum Reklam Kuralları :

Sitemize en az 30 günlük reklam verilebilir. (Facebook sayfası hariç)

Adult, program, hack, warez, bahis, kumar vb. yasadışı hiçbir sitenin reklamını yapamıyoruz.

Reklam veren müşteri, vereceği reklam alanının görselini kendisi hazırlamak durumundadır. (Eğer bizim sizin adınıza bir görsel yapmamızı istiyorsanız iletişimde belirtiniz)

Kampanya gereği 100TL ve 400TL'lik reklam alan müşterilerimize hediye reklam alanları vermekteyiz. Bu alanlar yalnızca reklam satışı gerçekleştirirken reklam satıcısının alacağı insiyatif gereği belirleyeceği kısımlar olacaktır.

Reklam yalnızca tek bir server için verilebilir, aynı reklamları malesef kabul etmiyoruz. Reklam anlaşması yürürlüğe girdikten sonra o reklamı silip farklı reklamı ekletemezsiniz, bu talebiniz kesinlikle geçersiz kalacaktır.

Reklam yayına alındığı andan itibarin üzerinden ne kadar süre geçtiğine bakmaksızın kesinlikle iptal ve iade işlemi yapılmamaktadır.

GameVadi Forum bazı durumlarda reklam anlaşmasını fesh etme hakkına sahiptir. Reklam anlaşmanız eğer bizim tarafımızdan iptal edilirse ücretinizin o tarihe göre belirli bir kısmı iade edilir. Reklam satın alan müşterinin ise fesh etme hakkı malesef bulunmamaktadır.

Gamevadi Forum sitesine reklam veren herkes bu maddeleri okuduğunu, kabul ettiğini beyan ve kabul eder.

GameVadi Forum gerektiğinde kurallarda değişikliğe gitme ve yeni kural ekleme hakkını saklı tutar.